ÜLKEV’DEN ÖZENALP’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Anaokulundan itibaren eğitime maddi ve manevi destek veren ÜLKEV, kuruluşunun 3’üncü yıldönümünü kutluyor. Bu kapsamda ÜLKEV Başkanı Mehmet Aydın, Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp’i ziyaret ederek eğitime verdikleri katkılarından dolayı kendisine teşekkür plaketi sundu.

2018 yılının Kasım ayında faaliyetlerine başlayan ÜLKEV (Ülküm Eğitim Vakfı), anaokulundan başlayarak üniversite öğrenimi de dahil olmak üzere kendi değerlerine, kültürüne, devletine ve milletine bağlı, toplumda söz sahibi ve dünyaya rol model olacak bireylerin yetişmesini hedefliyor.

Eğitimin her kademesinde faaliyet gösterecek eğitim kurumları açarak, maddi imkânlardan yoksun gençlere yüksek standartlarda eğitim ve öğretim imkanı sağlayan ÜLKEV kuruluşunun 3. Yıldönümünü kutluyor.

ÖZENALP’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Türk eğitim sistemine destek olmak için yola çıktıklarını belirten ÜLKEV Başkanı Mehmet Aydın, bu kapsamda Bursa Gümrük Müşavirliği A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özenalp’i ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür plaketi sundu. Özenalp de Türk eğitim sisteminin geliştirilmesine çok önem verdiklerini belirterek, bu doğrultuda her zaman desteğe hazır olduklarını söyledi.

Rekabet.net